Odlotowe XV Jubileuszowe Dni Kukurydzy – Skrzelew 2013

W dniu 6 października 2013 r. w Skrzelewie, gm. Teresin, pow. Sochaczew odbyły się XV Jubileuszowe Dni Kukurydzy woj. Mazowieckiego i Łódzkiego oraz Ogólnopolska Prezentacja Odmian Kukurydzy.

6 październik już przeszedł do historii, jak również Odlotowe Jubileuszowe XV Dni Kukurydzy w Skrzelewie. Wszystkim współorganizatorom, patronom, sponsorom serdecznie dziękuję. Zwycięzcom gratuluje i życzę dalszych sukcesów. Wyróżnionym gratuluję. Dziękuję osobom zaangażowanym w loterię fantową na rzecz pomocy dla Zuzi dziękuję. Dziękuję służbom porządkowym policji i strażakom z Budek Piaseckich, Szymanowa, Skrzelewa. Dziękuję Dyr. GZGK w Teresinie, Dyr. Zespołu Szkół Rolniczych i młodzieży w Teresinie, Dziękuję zespołowi folklorystycznemu – Ustronie ze Skierniewic, dziękuję pracownikom ZOZ Sochaczew, dziękuję prowadzącym nasze święto Mariuszowi Cieśniewskiemu i Izie Goryniak. 
Dziękuję wszystkim uczestnikom.
Tadeusz Szymańczak 
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności