Od idei do efektów

Znaczący krok milowy w rozwoju Innvigo: wartość środków ochrony roślin firmy sprzedanych w Polsce w czasie 8 miesięcy 2016 r., przekroczyła 100 mln złotych.
Wynik 100 mln zł sprzedaży  jest  momentem symbolicznym i krokiem milowym w rozwoju naszej firmy . Jest sukcesem i jednocześnie motywacją dla całego zespołu do dalszej pracy, aby sprostać wyzwaniom na tym bardzo konkurencyjnym rynku. Z tej okazji pragnę serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy nam zaufali: firmom dystrybucyjnym, które wprowadzają nasze środki na rynek  oraz rolnikom i sadownikom, którzy z tych środków korzystają w swojej produkcji – mówi Krzysztof Golec, prezes Zarządu Innvigo.

Innvigo  to polski producent środków ochrony roślin. Firma powstała w styczniu 2015 roku i od tamtego momentu przechodzi intensywny rozwój.

Spółka zaczęła działalność od rynku polskiego, a obecnie ma już swoje oddziały w Czechach, na Słowacji, a także,  od lipca br. rozpoczyna działalność w Rumunii.

Innvigo prowadzi szeroko zakrojony program badań polowych, w tym sezonie  firma miała  m.in. ponad 1000 poletek doświadczalnych.

Obecnie w Polsce Innvigo ma zarejestrowanych  20 produktów do ochrony głównych upraw rolniczych i sadowniczych, wciąż prowadzone są intensywne prace mające na celu poszerzenie oferty.

Źródło: Innvigo
Opracował: Samuel Skrzysz