Od dziś biura powiatowe ARiMR otwarte będą dłużej

W związku z kampanią składania wniosków o dopłaty bezpośrednie od dziś – 14 czerwca – do czwartku 17 czerwca biura powiatowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa otwarte będą do godziny 18.

W tym roku wnioski o dopłaty bezpośrednie można składać tylko i wyłącznie za pomocą aplikacji eWniosekPlus. Dotyczy to także tych, którzy nie zgłaszają zmian w stosunku do wniosków z poprzednich lat; takie osoby również muszą złożyć wnioski poprzez aplikację.

Pracownicy ARiMR oferują pomoc przy wypełnianiu wniosków. W tym celu zalecane jest wcześniejsze umówienie się na wizytę w placówce powiatowej ze względu na zagrożenie epidemiologiczne.

– Kto nie zdąży złożyć wniosku o przyznanie dopłat bezpośrednich za 2021 rok do 17 czerwca br., będzie miał obniżone należne mu płatności o 1 proc. za każdy roboczy dzień opóźnienia. Ostateczny termin na złożenie wniosków upływa 12 lipca br. – informuje Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności