Ocena wartości użytkowej bydła zawieszona

W związku z ogłoszeniem przez Światową Organizację Zdrowia pandemii koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 oraz ze względu na zagrożenie epidemiologiczne, Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mlek od dnia 17 marca br. do odwołania zaprzestała świadczenia usług z zakresu oceny wartości użytkowej bydła i prowadzenia ksiąg hodowlanych oraz innych usług towarzyszących, w tym doradztwo.

– Decyzja o wstrzymaniu się od bezpośrednich kontaktów to działanie, które jest szansą na spowolnienie rozprzestrzeniania się koronowirusa. Musimy pamiętać, jak bardzo ten wirus jest groźny jeżeli chodzi o jego rozprzestrzenianie się, zachorowalność i śmiertelność. Prosimy o zrozumienie naszych działań, wszelkie decyzje podejmujemy pod wpływem faktów tzn. bieżącej sytuacji w Polsce, w trosce o wasze bezpieczeństwo – informuje Leszek Hądzlik, prezydent PFHBiPM.

Źródło: PFHBiPM

Opracował: Samuel Skrzysz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności