fbpx
Strona głównaCenyRynek zbóz i oleistychObszański: Jutro blokada granicy w Dorohusku

Obszański: Jutro blokada granicy w Dorohusku [video]

– Dzisiaj było spotkanie, jutro jest strajk na granicy. Wszystko, co było mówione, jest realizowane – mówił po dzisiejszym spotkaniu z ministrem Telusem Tomasz Obszański, przewodniczący Solidarności RI.

– Po to zaprosiliśmy wszystkie organizacje rolnicze, żeby rozmawiać. Nie sztuka, że będziemy blokować, żeby denerwować ludzi. Chodzi o to, żeby usiąść, żebyśmy mogli w normalny sposób ze sobą rozmawiać – mówił Obszański.

Najważniejszym wnioskiem po dzisiejszym spotkaniu przedstawicieli organizacji rolniczych jest to, aby jak najszybciej przywrócić cła na ukraińskie zboża. Obszański stwierdził, że jest ku temu duża szansa, jeżeli będziemy mówić jednym głosem z państwami również dotkniętymi problemem importu ukraińskiego zboża.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.
[newsletter_signup_form id=4]