fbpx
Strona głównaPrawo i finanseNajnowsze informacjeObajtek: Obniżamy ceny na stacjach

Obajtek: Obniżamy ceny na stacjach

W dzisiejszym wpisie w mediach społecznościowych prezes Grupy Orlen, Daniel Obajtek, poinformował, że ceny paliw na stacjach należących do tego koncernu zostaną obniżone.

– Obniżamy ceny na stacjach! ON o 34 gr/l, do średniego poziomu 7,55 zł, a benzynę o 20 gr/l do średniego poziomu 6,79 zł. Działamy zdecydowanie, żeby polscy kierowcy tankowali najtańsze paliwa w Europie. W Czechach litr benzyny kosztuje w przeliczeniu 7,54 zł, a na Litwie 8,81 zł – poinformował na Twitterze prezes Grupy Orlen.

Przypominamy też, że od 8 marca obowiązują nowe limity tankowania na stacjach.

– 50 litrów w przypadku samochodu osobowego, 100 litrów w przypadku samochodu dostawczego do 3,5 t, 300 litrów maszyny rolnicze, budowlane, leśnictwo, itp., 500 litrów w przypadku samochodu ciężarowego (TIR) oraz autobusów. Bez limitów tankować można pojazdy służb mundurowych (policja, pogotowie ratunkowe, straż pożarna, ITD., itp.). – informuje portal e-petrol.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.