O Złoty Medal Natura Food 2016

Międzynarodowe Targi Łódzkie – organizator IX Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej ,,Natura Food’’ w Łodzi zaprasza wszystkich wystawców do udziału w konkursie o Złoty Medal Natura Food, który ma na celu promocję najlepszych wyrobów prezentowanych podczas targów.

Profesjonalne jury, w skład którego wchodzą przedstawiciele środowisk naukowych i branżowych, oceniać będzie produkty naturalne, regionalne i ekologiczne w kilku kategoriach.
Organizatorzy targów, które w tym roku odbędą się w dniach 7 – 9 października zgłoszenia do udziału w konkursie przyjmują do 9 września – jest to termin dostarczenia kompletnej dokumentacji dotyczącej zgłaszanego produktu.

Dokumentacja zgłaszanego Produktu powinna być przygotowana w języku polskim, w formie elektronicznej (płyta CD, DVD, karta pamięci, pendrive) i nie może przekraczać 50 Mb.  Powinna zostać dostarczona na adres MTŁ pocztą tradycyjną.

Jak udało się nam dowiedzieć wszystkie produkty zgłoszone do konkursu wezmą również  udział  w PLEBISCYCIE PUBLICZNOŚCI na najlepszy produkt zgłoszony do Konkursu o Złoty Medal Natura Food 2016.