fbpx
Strona głównaPozostałeO trudnej sytuacji na rynku drobiu

O trudnej sytuacji na rynku drobiu

W siedzibie resortu rolnictwa w Warszawie 22 stycznia przedstawiciele hodowców drobiu spotkali się z Sekretarzem Stanu Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi Kazimierzem Plocke oraz Głównym Lekarzem Weterynarii Januszem Związkiem. Środowisko drobiarskie reprezentowali członkowie Polskiego Związku Zrzeszeń Hodowców i Producentów Drobiu, Krajowej Rady Drobiarskiej oraz przedstawiciele Krajowej Rady Izb Rolniczych na czele z Wiktorem Szmulewiczem, prezesem KRIR.

– Dyskusja dotyczyła trudnej sytuacji ekonomicznej sektora, związanej w szczególności ze skutkami decyzji powziętych w związku z wystąpieniem na terenie kraju ognisk grypy ptaków w ubiegłych latach. Wśród przyczyn zaistniałej sytuacji wskazywano również i

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.