O energetyce na Targach Kielce

Na terenie Tragów Kielce rozpoczęły się XIII Międzynarodowe Targai Energetyki ENEX i VIII Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX – Nowa Energia., które potrwają do 5 marca. ENEX w Kielcach to możliwość prezentacji maszyn oraz urządzeń energetycznych i elektroenergetycznych, najnowszych technologii systemowych, armatury sieciowej, kolektorów słonecznych, pieców opalanych drewnem, promienników ciepła, kotłowni opalanych biomasą oraz pojazdów na biopaliwo.

Stoiska targowe wypełnia najnowocześniejszy sprzęt związany z odnawianymi źródłami energii, wytwarzaniem, przesyłaniem i dystrybucją energii oraz eksploatacją urządzeń energetycznych i modernizacją istniejących sieci. W ubiegłym roku ofertę 240 wystawców z całego świata obejrzało pięć tysięcy osób. Dużym zainteresowaniem cieszyły się też Krajowa Konferencja Renesans Energetyki Jądrowej 2009 Dlaczego energetyka jądrowa”, która odbyła się pod patronatem Ministerstwa Gospodarki oraz konferencja “Odnawialne źródła energii – ocena zasobów paliw do produkcji OZE”. W tym roku organizator targów zachęca do udziału w bezpłatnych Spotkaniach Brokerskich, których celem jest stworzenie platformy współpracy pomiędzy podmiotami oferującymi i poszukującymi technologii z branży oraz możliwość nawiązania kontaktów biznesowych pomiędzy przedsiębiorcami a także jednostkami naukowo-badawczymi z całej Europy. Targi Kielce wspólnie ze Świętokrzyskim Centrum Innowacji i Transferu Technologii zachęcają też do udziału w organizowanej już po raz ósmy Giełdzie Nowych Technologii Energii Odnawialnej, promującej innowacyjną myśli technologiczną usług oraz produktów związanych z odnawialnymi źródłami energii (OZE), w tym proces produkcji i przetwarzania biomasy.
Źródło: Tragi Kielce

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności