Nufarm uruchomiła swój kanał

Z początkiem 2016 r. firma Nufarm Polska uruchomiła swój pierwszy kanał w serwisie YouTube ukierunkowany na ochronę roślin.

W materiałach prezentowanych na kanale widzowie znajdą odpowiedzi na szereg ważnych pytań dotyczących uprawy roślin i dostępnych technologii ochrony. Materiały mają pojawiać się na kanale co dwa tygodnie.

W ostatnich latach obserwujemy znaczący wzrost zainteresowania materiałami wideo w internecie. Ich rola bardzo szybko ewoluowała ze źródła rozrywki do skutecznej formy zdobywania wiedzy. Mając świadomość, że ten proces wciąż postępuje i zaczyna obejmować również branże specjalistyczne, w tym rolnictwo, podjęliśmy decyzje, że jako Nufarm Polska wyjdziemy naprzeciw oczekiwaniom użytkowników – mówi Piotr Daniel, dyrektor marketingu Nufarm Polska.

Na nowym kanale widzowie dowiedzą się, jak chronić własne uprawy przed zagrożeniami, walczyć z zachwaszczeniem, chorobami grzybowymi czy szkodnikami. W materiałach swój punkt widzenia zaprezentują naukowcy, eksperci i przede wszystkim rolnicy.

Marcin Nieradka