Nowy Zetor

ZETOR wchodzi z nową koncepcją designową, nad którą pracuje wraz z biurem projektowym Pininfarina. Ta i inne nowości zostaną zaprezentowane podczas tegorocznych targów Agritechnica w Hanowerze.

Firma Zetor Tractors a.s., zaprezentuje na targach Agritechnica w Hannowerze szereg nowości. Największą będzie prezentacja nowej linii projektowej ciągników, której autorem jest włoska firma Pininfarina. Zetor przedstawi prototypy nowych maszyn, jak również zaprezentowaną już tegoroczną nowość w portfolio marki – sześciocylindrowy Zetor Crystal. Podczas targów w Hanowerze, marka Zetor będzie obchodzić swoje 70. urodziny.
 
Agritechnica to największe targi techniki rolniczej w Europie, na które wracamy po sześciu latach. Zetor jest marką o bardzo bogatej historii, ze stabilnym zapleczem i mocną pozycją na rynkach światowych. Na Agritechnice chcemy jednakże przedstawić wizję i przyszłość wraz z innowacjami technicznymi. Chcemy zasygnalizować potencjalnym partnerom handlowym, że dążymy do nawiązania współpracy z nowymi dealerami oraz, że  mamy co zaoferować zarówno im samym jak i klientom – mówi Margaréta Víghová, dyrektor wydziału komunikacji korporacyjnej.
 
Nowa koncepcja designowa, nad którą Zetor współpracował z włoską firmą Pininfarina to nie jedyna nowość, jakiej możemy się spodziewać na stoisku firmy. Wystawione zostaną prototypy ciągników, które w przyszłości będą rozszerzać obecne portfolio produktowe marki Zetor.
 
– Chodzi o cel, który w przeszłości firma Zetor Tractors a.s. zadeklarowała. Kolejnym celem  pozostaje rozszerzenie szeregu modeli z aktualnych 4 na 6, tak abyśmy zaspokoili zapotrzebowanie na zakres mocy od 50 do 200 koni mechanicznych. W ostatnich kilku latach przedstawiliśmy kilka nowości, które są odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku. Mamy nadzieję, że tymi działaniami oraz tym, że spełniamy nasze obietnice, przekonamy klientów oraz potencjalnych dealerów do tego, aby zdecydowali się na markę ZETOR – dodaje Adam Žert, dyrektor działu sprzedaży i marketingu.
 
Marka ZETOR przy okazji targów będzie obchodzić również 70 lat istnienia firmy i w Hannowerze przedstawi ekskluzywny i unikatowy kalendarz z fotografiami prestiżowych modelek i kultowych traktorów z historii firmy.
 
Renata Struzik, źródło: Zetor
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności