fbpx
Strona głównaPozostałeNowy wizerunek JF-STOLL

Nowy wizerunek JF-STOLL

Firma JF-STOLL postanowiła zmienić swój dotychczasowy wizerunek. Zmianie ulegnie przede wszystkim logo. Nowy znak firmowy ujednolica obie nazwy firmy.

W nowej kombinacji kolorów, czerwonego i szarego zaprezentowane zostaną maszyny JF STOLL, czyli kosiarki, sieczkarnie, przetrząsarki oraz mieszalniki pasz.
Odmienione oblicze marketingowe będzie można podziwiać na targach Agrotechnica.Z tej okazji JF-STOLL przygotowało jeszcze jedną niespodziankę. Firma wystawi się na nowo zaprojektowanym stoisku, opracowanym, w taki sposób, aby zapewnić jak najlepszy dostęp do informacji dla odwiedzających a jednocześnie stworzyć dobrą atmosferę do prowadzenia rozmów z potencjalnymi klientami. Atutami stoiska są duże przeszklone powierzchnie oraz olbrzymi monitor jak również łatwo dostępne stoiska z informacjami zapewniającymi warunki do efektywnego wykorzystania czasu spędzonego na tym stoisku zarówno dla odwiedzających jak i dla zespołu pracowników JF-STOLL.
Oczywiście, oprócz zmian marketingowych, nie zabraknie także szerokiej oferty supernowoczesnych maszyn rolniczych.
Więcej informacji: www.jf-stoll.com.


MSM

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.