Nowy vice prezydent Case IH i Steyr

Case IH i Steyr mają nowego vice prezydenta global product management dla wszystkich serii ciągników. Funkcję tę będzie pełnił Christian Huber.

Zatrudniony dotychczas na stanowisku senior director global product development w kategorii małych i średnich ciągników o mocy do 250KM, Christian Huber – zdobywający doświadczenie i wiedzę branżową od roku 1977 – powołany został na nowe stanowisko i  odpowiedzialny będzie odtąd za rozwój wszystkich serii ciągników marek Case IH i STEYR. Christian Huber nową funkcję pełnić będzie w siedzibie firmy w St. Valentin.

W latach 2012-2015 Huber zarządzał seriami ciągników w segmentach Platformy Rozwojowej, Inżynierii, Zakupów, Produkcji, Zapewniania Jakości, Finansów, Marketingu oraz Części i Wsparcia Technicznego. W tym czasie pod jego skrzydłami w dziale Opracowywania Produktów ujrzało światło dzienne 20 nowych produktów i innowacyjnych modyfikacji produktów.

W Case IH traktujemy ciągniki jako podstawowe maszyny służące rolnictwu na całym świecie. Rolnicy pracują na rozmaitych glebach i terenach, w różnej wielkości gospodarstwach i mają do dyspozycji różnorodną infrastrukturę rolną. Stoi przed nimi mnóstwo różnych zadań, a jednocześnie każdy z nich ma odrębne oczekiwania i preferencje, którym chcemy sprostać. Zajęcie stanowiska, które nakłada na mnie obowiązek zarządzania produktami wszystkich serii ciągników Case IH i STEYR w skali globalnej to równie trudne zadanie. Niemniej bardzo cieszę się, że będę mógł towarzyszyć naszym innowacyjnym ciągnikom na drodze do sukcesu – mówi Christian Huber.

Odkąd Christian Huber dołączył do Case IH 14 lat temu, zajmował stanowiska z zakresu sprzedaży, wsparcia sprzedaży, a także piastował stanowisko product marketing managera. Podczas swojej czteroletniej historii jako senior director, global product marketing, Christian Huber pracował w USA i zdobywał wiedzę oraz doświadczenie w obszarze definiowania pozycji produktu, koordynowania zapotrzebowaniem produktowym w przyszłości oraz konsolidowania globalnych działań handlowych. W kwietniu 2013 r. Christian Huber objął także stanowisko general managera podmiotu CNH Industrial Österreich w St. Valentin.

Renata Struzik, za: Case IH/Steyr

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności