Nowy Technic Center w Trzciance

Na początku marca, firma Joskin Polska otworzyła w Trzciance nowe centrum wystawienniczo- szkoleniowe Technic Center. Pokaźna hala ekspozycyjna, licząca 2400 m2, umożliwia prezentowanie całej gamy produktów firmy, jak również organizowanie szkoleń dla dilerów i ich klientów.

Otwarcie nowego Technic Center pozwoliło firmie Joskin pochwalić się imponującymi danymi sprzedażowymi. W ubiegłym roku sprzedaż całej grupy Joskin przekroczyła 91 mln Euro. Joskin Polska wypracowała niemalże 40 mln Euro. Sukces sprzedażowy firma zawdzięcza w szczególności licznej i zaangażowanej sieci dilerskiej. Prezes i właściciel firmy – Victor Joskin – podziękował wszystkim dilerom za ich wkład w sprzedaż, wręczając pamiątkowe tablice.
Victor Joskin podziękował równocześnie wszystkim pracownikom Joskin Polska za trud pracy, a klientom za zaufanie do marki Joskin. Victor Joskin zauważył, że sukces sprzedażowy Joskin zawdzięcza głównie małym i średnim gospodarstwom w Polsce.

Obecnie siedziba Joskin Polska w Trzciance jest największym ośrodkiem produkcyjnym koncernu. To w Trzciance wykonuje się podzespoły i gotowe maszyny oraz prowadzi obsługę serwisową i sprzedażową w Polsce i na kraje ościenne. Należy wspomnieć, że w ubiegłym roku Joskin Polska otworzył również nową ocynkownię.

Jak widać, firma rozwija się i planuje dalszą ekspansję swoich produktów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności