Nowy sklep rolniczy w lubelskim

Uroczyste otwarcie sklepu rolniczo-technicznego GRENE w Polichnie (woj. lubelskie) odbyło się 6 listopada 2012 r. Sklep w Polichnie, podobnie jak sklep w Zamościu został otwarty na terenach, gdzie dotychczasowa sieć GRENE nie docierała bezpośrednio.

Pan Piotr Kamiński – właściciel sklepu w Polichnie mówi: Mieszkam na wsi od urodzenia i posiadam wykształcenie rolnicze. Od kilkunastu lat z powodzeniem prowadzę działalność gospodarczą w kilku branżach, jednak do tej pory nie byłem związany z branżą rolniczą. Nasz rejon jest obszarem typowo wiejskim i większość mieszkańców zajmuje się rolnictwem. Dotychczas w okolicach Polichny brakowało sklepów z częściami do maszyn rolniczych. W związku z tym, wyczuwając potrzebę lokalnego rynku, postanowiłem otworzyć sklep z artykułami rolniczymi. Przeglądając Internet w poszukiwaniu dostawców natknąłem się na ofertę franczyzową firmy GRENE. Po bliższym zapoznaniu się z nią w zasadzie bez chwili namysłu skontaktowałem się z przedstawicielem firmy zajmującym się franczyzą. Po szybkiej, pozytywnej weryfikacji i akceptacji proponowanego lokalu, przeznaczonego na sklep, zapoznaniem się z przedstawionymi mi dokumentami i modelem finansowym podpisałem umowę. Jak mówią przedstawiciele firmy zostałem rekordzistą, ponieważ podpisanie umowy od spotkania w proponowanym lokalu zajęło tylko 12 dni. Firma GRENE zapewniła szybkie ustawienie wyposażenia, dostarczenie asortymentu, jak również profesjonalne szkolenia. Możliwość współpracy pod szyldem GRENE umożliwiło mi w ekspresowym tempie rozpocząć działalność. Razem z GRENE stworzymy dynamicznie rozwijający się sklep na naszym rynku.”

Jest to już 10 sklep otwarty w tym roku, a 96 w całej sieci. Do otwarcia w najbliższych tygodniach (jeszcze przed świętami) przygotowujemy sklepy w Sokołowie Podlaskim woj. mazowieckie i w Bolesławicach k. Słupska woj. pomorskie.
GRENE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności