Nowy sklep GRENE w Szczecinku

W środę 22 lutego 2012 r. uruchomiony został pierwszy franczyzowy sklep rolniczo-techniczny GRENE. Dotychczas wszystkie sklepy z logo GRENE były własnością spółki – dzisiaj w celu dopasowania do potrzeb rynku wdrożony został system franczyzowy, który pozwala na otwieranie nowych sklepów w sieci poprzez przedsiębiorców prowadzących działalność handlową na licencji GRENE.

Dzięki know-how” zbudowanemu w trakcie wieloletniego rozwoju sklepów rolniczych, Franczyzobiorca może rozpocząć swoją działalność pod znaną marką, która zapewnia mu pewny start i zaplanowaną drogę rozwoju własnego biznesu.
Właścicielką sklepu w Szczecinku jest Pani Marzena Nowacka, która z niezawodnym wsparciem męża i dwoma pracownikami zamierza dynamicznie wejść na szczecinecki rynek rolniczy z szeroką ofertą GRENE, skierowaną w pierwszej kolejności do rolników, warsztatów mechanicznych, zakładów przemysłowych, majsterkowiczów, a nawet amatorów ogrodnictwa. W sklepie można zaopatrzyć się przede wszystkim w części do ciągników i maszyn rolniczych polskich jak i zagranicznych, artykuły do transmisji mocy (pasy, wałki PTO), artykuły do hodowli zwierząt, akcesoria i urządzenia hydrauliki siłowej, artykuły gospodarcze i warsztatowe, markową odzież roboczą GRENE, a nawet zabawki rolnicze renomowanych firm.
Dzięki szerokiej współpracy GRENE z blisko 1000 dostawców z Polski i całego świata – sklep w Szczecinku będzie mógł realizować zamówienia do większości znanych ciągników i maszyn na naszym rynku. Poza standardową ofertą sklepu rolniczo-technicznego Państwo Nowaccy będą prowadzić doradztwo w zakresie ubezpieczeń rolniczych, a docelowo także punkt konsultacji dotacji unijnych.
Źródło: GRENE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności