Nowy serwis internetowy Techlander.pl

Firma Yamaha uruchomiła nowy serwis internetowy dedykowany marce TechLander. Jest to witryna profesjonalnego osprzętu do mikrociągników Yamahy.

Powstanie nowego serwisu jest odpowiedzią na stale rosnące wymagania rynku oraz oczekiwania rolników. Jak podają najnowsze badania GUS, obecnie na wsi 48% osób korzysta z Internetu. Co więcej, liczba ta ciągle rośnie.

Strona startowa www.techlander.pl zawiera prezentację najważniejszych informacji zawartych w serwisie. Dalej można zapoznać się z danymi technicznymi mikrociągników, osprzętu TechLander, jak również sprawdzić ceny modeli czy obejrzeć galerie zdjęć pojazdów. Pozwala to odwiedzającemu stronę wybrać sprzęt optymalnie dostosowany do własnych potrzeb.
W dziale Finansowanie znajduje się opis dostępnych w Polsce programów UE ułatwiających zakup mikrociągników wraz z osprzętem Techlander. Dodatkowo, każdy użytkownik może dowiedzieć się, jakich gwarancji udziela producent.

Dział Dealerzy pozwala zlokalizować najbliższy punkt sprzedaży, gdzie można uzyskać fachową pomoc przy wyborze maszyny. Firma zamieściła również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez klientów. Ponadto zachęca do kontaktu ze specjalistami ds. osprzętu do mikrociągników Yamaha. Poprzez formularz można zadać pytanie na temat licznych urządzeń dodatkowych TechLander zaprojektowanych specjalnie do wszędołazów, które stanowią pomoc w gospodarstwach rolnych, leśnych, sadach i pracach służb komunalnych.
Na koniec warto dodać, że serwis internetowy TechLandera jest łatwy w nawigacji, co pozwala szybko odnaleźć niezbędne informacje.

Firma Yamaha zaprasza do udziału w XIII Międzynarodowej Wystawie Rolniczej AGRO SHOW, która odbędzie się w dniach 23-26 września w Bednarach k. Poznania. Spotkanie będzie doskonałą okazją do zapoznania się z profesjonalnym osprzętem do mikrociągników Yamaha – oferowanym pod marką TechLander. Stanowisko Yamahy znajdować się będzie w sektorze F, nr 453.
W czasie wystawy będzie można zapoznać się ze sprzętem TechLander takim jak opryskiwacz, zamiatarka przednia, zamiatarka z pojemnikiem, przyczepa uniwersalna, mulczer bijakowy oraz pług. Ponadto firma zaprezentuje mikrociągniki – modele Rhino oraz Grizzly. Przedstawiciele firmy udzielać będą wyjaśnień i odpowiedzi na pytania dotyczące produktów Yamahy oraz możliwości finansowania ich zakupu sprzętu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności