Nowy serwis internetowy Onduline

Od 1 czerwca 2010 jest dostępny nowy serwis internetowy Onduline. Nową odsłonę firmy można zobaczyć pod dwoma adresami: www.onduline.com.pl oraz www.onduline.pl. Nowoczesny wygląd, łatwość nawigacji oraz estetyka serwisu ma na celu pomóc w budowaniu nowego wizerunku marki Onduline. Proces zmiany witryny obejmował wszystkie filie Grupy, czyli trzydzieści jeden oddziałów na całym świecie.

Nowa strona została zaprojektowana zgodnie z aktualnymi trendami w zakresie projektu witryn
internetowych. Wygląd strony oraz jej format został przygotowany w oparciu o nową linię wizualizacji firmy, która obowiązuje w Grupie od kwietnia br. Onduline jako lider w produkcji pokryć bitumicznych z prawie sześćdziesięcioletnią tradycją chce być postrzegany jako innowacyjna Grupa oferująca szeroką bazę produktów. Jednakowy układ serwisu we wszystkich oddziałach pozwala odbiorcy z łatwością odnaleźć to, czego szuka bez względu na kraj, w którym się znajduje. Ograniczenie kolorystyczne palety przy połączeniu z ustandaryzowaniem układu strony dodaje elegancji oraz lekkości i przejrzystości. Dynamikę nadają zmieniające się zdjęcia na głównej stronie oraz możliwość obejrzenia krótkiego filmu korporacyjnego Grupy.

Nowością jest podział na kategorie produktowe: lekkie pokrycia dachowe, termoizolacje, folie oraz lekkie pokrycia przeźroczyste. Każda kategoria zawiera dostępne na danym rynku produkty wraz z ich opisem, zastosowaniem oraz elementami montażu. Dodatkowo można zobaczyć realizacje oraz ściągnąć informacje dotyczące produktu w formie PDF.

Ułożenie strony jest tak skonstruowane, aby najczęściej wyszukiwane dane takie jak ulotki informacyjne, instrukcje montażu lub też aktualny cennik można było od razu pobrać ze strony głównej, dzięki czemu nie trzeba zagłębiać się w cały serwis, aby odnaleźć potrzebne informacje. Ze strony głównej również istnieje możliwość przejścia na e-sklep, w którym można od razu dokonać zakupu materiałów.
Nowością w serwisie jest formularz zapytania ofertowego z możliwością podziału na kategorie produktów oraz klienta na przykład odbiorcę profesjonalnego tj. architekta, inżyniera lub też klienta indywidualnego.

Informacje dodatkowe
Onduline Materiały Budowlane Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, członek Onduline Group – francuskiej firmy z ponad 60-letnią tradycją, specjalizującej się w produkcji bitumicznych pokryć dachowych i ściennych, rozpoczęła działalność w czerwcu 1992 roku. Filia w Warszawie powstała jako pierwsza wśród państw Europy Środkowo-Wschodniej. Aktualnie sieć dystrybucji obejmuje ok. 1200 punktów sprzedaży, do których produkty dostarczane są z 4 magazynów: w Warszawie, Mielcu, Poznaniu i Nowej Soli.
Od 1992 roku na rynku polskim pojawiły się kolejno następujące produkty firmy ONDULINE:
1. falista płyta bitumiczna Onduline (1992)
2. samoprzylepne dachówki bitumiczne Bardoline (1992)
3. membrana Bituline oraz tkanina paroprzepuszczalna Ondutiss (1992)
4. wielofunkcyjna membrana izolacyjna Fondaline (1993)
5. Onduline płyty PCV, poliester i poliwęglanowe (1994)
6. prostokątna dachówka bitumiczna Onduline 20 US Shingles, włoska dachówka Bardoline (1996)
7. blachodachówka z posypką mineralną OnduSteel (1997)
8. termoizolacja refleksyjna Onduterm (2009)
9. dachówki bitumiczne Bardoline Pro oraz Bardoline Classic 2010
10.kleje do dachówek bitumicznych Ondumastic 2010

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności