Nowy serwis internetowy ANR

Agencja Nieruchomości Rolnych uruchomiła specjalny serwis internetowy poświęcony nowym przepisom regulującym obrót nieruchomościami rolnymi. Serwis dostępny jest pod adresem gospodarstwopolska.pl

 
30 kwietnia weszła w życie Ustawa o wstrzymaniu sprzedaży nieruchomości z Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa i o zmianie niektórych innych ustaw. Ponieważ Agencja Nieruchomości Rolnych jest jednym z głównym wykonawców Ustawy, zastanawialiśmy się w jaki sposób przybliżyć rolnikom nowe przepisy. Stąd narodził się pomysł stworzenia oddzielnego serwisu internetowego – mówi Waldemar  Humięcki, prezes ANR.
 
Gospodarstwopolska.pl w przystępnej formie prezentuje zapisy nowej Ustawy. Odbiorcami mają być nie tylko sami rolnicy, ale wszystkie osoby zainteresowane gruntami rolnymi. Portal podzielony został na sekcje dostępne za pomocą menu lub przy przewijaniu strony.
 
Niewątpliwą atrakcją jest zamieszczony na stronie niespełna dwuminutowy film animowany, który na przykładzie sympatycznej rodziny rolniczej przedstawia najważniejsze elementy obowiązujących od 30 kwietnia zasad obrotu.
 
Dla chętnych udostępniona została możliwość ściągnięcia aktów prawnych bezpośrednio ze strony na swój komputer. Interaktywność serwisu dopełnia formularz umożliwiający zadawanie szczegółowych pytań. 
 
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności