Nowy punkt handlowy KSM

W Ząbrowie k. Kołobrzegu powstał nowy punkt sprzedaży firmy KSM Trading. Ze względu na swoje położenie, oprócz maszyn i urządzeń rolniczych, KSM poszerzył ofertę o produkty niezbędne dla kutrów rybackich.

KSM Trading nabył obiekt w Ząbrowie wiosną zeszłego roku. Po przeprowadzeniu częściowego remontu nowy punkt sprzedaży już funkcjonuje. Oprócz używanych i nowych maszyn rolniczych i leśnych w ofercie znajdują się części zamienne, narzędzia i wiele innych artykułów niezbędnych w gospodarstwie rolnym. Dostępne są również rozdrabniacze do gałęzi własnej produkcji – sztandarowy produkt firmy. Oddział zajmuje się, podobnie jak centrala w Nowogardzie k. Goleniowa (zachodniopomorskie) również naprawą węży hydraulicznych oraz sprzedażą niezbędnych w ich użytkowaniu końcówek.

– Staramy się dopasować do potrzeb klienta, dlatego w związku z ciągłą rozbudową miasta Kołobrzeg poszerzamy stopniowo asortyment maszyn o maszyny budowlane, specyficzne maszyny do oczyszczania poboczy i trudno dostępnych terenów. W naszej ofercie znajdują się również produkty dla rybołówstwa, czyli liny stalowe, zaciski, kausze oraz haki – dodaje Katarzyna Żurawicz, Menadżer Spółki.

Firma KSM Trading powstała w 2001 roku. Od początku swojego istnienia zajmuje się sprzedażą maszyn rolniczych używanych sprowadzanych z Danii oraz naprawą węży hydraulicznych do wszelkiego rodzaju maszyn. W 2005 roku firma rozszerzyła swoją działalność o sprzedaż części zamiennych oraz produkcję nowych rozdrabniaczy do gałęzi. Od 2007 roku firma sprzedaje także nowe maszyny wielu uznanych marek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności