Nowy Punkt Fabryczny PRONAR

Dnia 1 października 2010 r. PRONAR Sp. z o.o. oficjalnie otworzyła kolejny Fabryczny Punkt Sprzedaży zlokalizowany w Sztabinie. Wkrótce nastąpi otwarcie kolejnych FPS m.in. w Brańsku. PRONAR Sp. z o.o. z siedzibą w Narwi (woj. podlaskie), producent wysokiej jakości maszyn rolniczych i komunalnych, jest dynamicznie rozwijającą się firmą produkcyjno-handlową. Firma rozpoczęła działalność w 1988 roku, obecnie zatrudnia ponad 2 000 osób. Produkcja odbywa się w kilku fabrykach zlokalizowanych w województwie podlaskim m.in. w Narwi, Strabli, Narewce.

W odpowiedzi na rosnące zainteresowania rolników nowoczesnymi ciągnikami i maszynami rolniczymi firma PRONAR uruchomiła w województwie podlaskim Fabryczne Punkty Sprzedaży (Narew, Jaszczołty, Wasilków, Koszarówka), w których klienci znajdują pełną ofertę produkcji PRONAR.

PRONAR Sp. z o.o to największy producent przyczep rolniczych i specjalistycznych w Polsce. Szeroka gama zawiera ponad 120 modeli przyczep burtowych i skorupowych od 2 do 32 ton. W ofercie znajduje się również wiele modeli przyczep specjalistycznych: wozy przeładowcze, przyczepy z systemem przesuwnej ściany, do przewozu zwierząt, transportu drewna, transportu zielonej masy silosowej i ziemniaków, przyczepy hakowe kontenerowe, budowlane, rozrzutniki obornika i wiele innych typów.
PRONAR Sp. z o.o jest producentem ciągników rolniczych. Oferta obejmuje obecnie ponad 30 modeli ciągników o mocy od 35 do 265 KM.

PRONAR Sp. z o.o proponuje także najnowsze rozwiązania w dziedzinie maszyn do zbioru zielonek, przygotowania kiszonek i zadawania pasz. Jako jedna z nielicznych w kraju, posiada maszyny tworzące pełną linię technologiczną do zbioru zielonek i zadawania pasz, począwszy od kosiarek, poprzez przetrząsacze, zgrabiarki, prasy, owijarki, przyczepy do przewozu bel, wozy paszowe oraz ładowacze czołowe z osprzętem.

PRONAR Sp. z o.o jest również liczącym się w świecie producentem kół tarczowych oraz elementów hydrauliki siłowej i pneumatyki maszynowej. Wśród oferowanych wyrobów szczególne miejsce zajmują koła tarczowe, których produkcja oparta jest na nowoczesnej technologii oraz siłowniki, przewody hydrauliczne i pneumatyczne, które mają zastosowanie w szerokiej gamie maszyn rolniczych, budowlanych i transportowych. Produkty PRONAR cieszą się szerokim uznaniem w kraju i zagranicą.

Od wielu lat PRONAR Sp. z o.o prowadzi wielokierunkową działalność handlową. Firma posiada Hurtownię Paliw i Olejów Silnikowych oraz sieć stacji benzynowych w regionie północno-wschodniej Polski wraz z zapleczem gastronomiczno-noclegowym. Jest również znaczącym dystrybutorem materiałów hutniczych pochodzenia krajowego oraz wielu renomowanych hut światowych.
Źródło: PRONAR

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności