Nowy produkt na mlecznym rynku

Naturalnie z mleka, naturalnie gęsty. SM Mlekpol wprowadza na rynek nowy wyjątkowy produkt.

Producent Łaciatego, Milko, Rolmlecza i Mazurskiego Smaku  wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów poszerza swoją ofertę o wyjątkowy jogurt naturalny – gęsty, bez zawartości mleka w proszku. Jogurt powstał tylko z dwóch składników: najwyższej jakości mleka oraz kultur bakterii.

Dobroczynne dla zdrowia bakterie dodane do jogurtu nadają mu świeży, lekko kwaskowy smak. Jogurt naturalny gęsty z SM MLEKPOL jest znakomitym uzupełnieniem codziennej diety. Podany jako samodzielny posiłek lub dodatek do dań w naturalny, zdrowy sposób dostarczy nam porcję dobrze przyswajalnego białka – mówi Kamila Syroka, rzecznik prasowy SM MLEKPOL.

W 2014 r.  SM MLEKPOL wprowadziła na rynek nową linią produktów: mleko zsiadłe oraz jogurt naturalny typu greckiego. Produkty te mimo krótkiej obecności na rynku zdobyły już uznanie konsumentów. Jogurt naturalny gesty jest kolejnym z tej serii. Dostępny jest w opakowaniu 350 g.

Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL w Grajewie to największy producent mleka i produktów mlecznych w Polsce.  Od lat niekwestionowany lider rodzimego mleczarstwa oraz jeden z dwudziestu największych przetwórców mleka w Europie.

Marcin Nieradka
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności