Nowy prezes WRP

Informujemy, iż z dniem 21 października doszło do zmiany na stanowisku prezesa spółki Wiadomości Rolnicze Polska Sp. z.o.o. Dotychczasowego prezesa Pera Jorgensena zastąpił Marek Kawalec. Nowy prezes WRP to absolwent Wydziału Ogrodniczego Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Marek Kawalec to również wydawca czasopism o tematyce ogrodniczej, rolniczej i prezes wydawnictwa Plantpress.

Zmiana na stanowisku prezesa związana jest z zakupem przez Plantpress 75 proc. udziałów spółki Wiadomości Rolnicze Polska. Według zarządów obu spółek, transakcja ma się przyczynić do rozwoju produktów WRP. Wiadomości Rolnicze Polska, obecne na rynku od 2003 r. są liderem polskiego rynku bezpłatnych czasopism poradniczych o tematyce rolniczej oraz właścicielem portalu www.wrp.pl. Międzynarodowa współpraca, w połączeniu z doświadczeniem wydawniczym partnerów, pozwoli na rozwój obecnej działalności a także rozpoczęcie i wdrażanie nowych projektów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności