Nowy prezes Procam

Wraz z rozpoczęciem marca, w firmie Procam Polska Sp. z o.o. nastąpiły zmiany. Na stanowisku prezesa zarządu zasiadł Michał Ciszak, zastępując w obowiązkach dotychczas urzędującego Grahama Dickinsona.

Michał Ciszak, absolwent Politechniki Gdańskiej przez ostatnie 14 lat związany był z firmą Syngenta, gdzie ostatnio zajmował stanowisko prezesa zarządu. Doświadczenie zawodowe zdobywał na kierowniczych stanowiskach miedzy innymi w Szwajcarii, Belgii oraz krajach nadbałtyckich. Włączał się on także w branżowe działania na rzecz rolnictwa w Polsce, między innymi poprzez zaangażowanie w działania Polskiego Stowarzyszenia Ochrony Roślin (PSOR) – pełniąc funkcję prezesa zarządu tej organizacji oraz jako członek rady Izby Przemysłowo-Handlowej Inwestorów.
Procam Polska jest firmą, która od 2004 roku dostarcza środki ochrony roślin, nawozy, biostymulatory i materiał siewny wraz z kompleksowym doradztwem agrotechnicznym.

Renata Struzik, źródło: Procam Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności