fbpx

Nowy Prezes LOTOS Oil-a

W związku z objęciem funkcji Zastępcy Dyrektora Generalnego ds. Strategii i Wsparcia Korporacyjnego w Grupie LOTOS S.A., Pan Leszek Stokłosa złożył rezygnację z funkcji Prezesa Zarządu LOTOS Oil. Nowym prezesem Zarządu został Jacek Neska (na zdjęciu).

Rada Nadzorcza LOTOS Oil powołała na Prezesa Zarządu Pana Jacka Neskę. Dotychczas pełnił funkcję dyrektora finansowego spółki, aktywnie uczestnicząc w przygotowaniu i realizacji krótko- oraz długoterminowej strategii rozwoju Spółki.Jacek Neska jest absolwentem Wydziału Zarządzania i Marketingu Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Doświadczenie zawodowe zdobywał jako menadżer międzynarodowej firmy konsultingowej Arthur Andersen. Koordynował i nadzorował szereg projektów realizowanych w przemyśle samochodowym, hutnictwie, usługach transportowych, energetyce, telekomunikacji. Był odpowiedzialny za przeprowadzanie procesów due diligence na zlecenie inwestorów zainteresowaniem prywatyzacją i zakupem spółek. Realizował projekty dla polskich i międzynarodowych podmiotów gospodarczych takich jak FIAT, Grupa Kęty, Elektrim Kable, Voest Alpinie, EADS i wiele innych. Sprawował nadzór nad szeregiem projektów związanych z reorganizacją oraz restrukturyzacją PKP, w tym w ramach współpracy z Bankiem Światowy oraz Europejskim Bankiem ds. Współpracy i Rozwoju.
Następnie pracował dla funduszy typu private equity oraz venture capital takich jak Innova Capital oraz Enterprise Investors. Pełnił funkcje zarządcze w spółkach portfelowych tych funduszy. Posiada uprawnienia biegłego rewidenta.

Źródło: Dział Marketingu
Lotos Oil

McHale - baner - kwiecień 2024
Axial Syngenta baner
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.