Nowy Prezes Kubota Holdings Europe B.V. oraz Kverneland Group

Kazunari Shimokawa, obecny Prezes Kubota Holdings Europe B.V. i Kverneland Group, obejmie kierownictwo Działu Rolniczych Maszyn Towarzyszących w centrali Kubota Group w Osace i z końcem bieżącego roku opuści swoje dotyczasowe stanowisko.

Z dniem 1 stycznia 2021 r. jego miejsce jako Prezesa Kubota Holdings Europe B.V. oraz Kverneland AS zajmie Pan Shingo Hanada.

Hanada dołączył do Kubota Corporation w 1989 roku, a przez ostatnie 30 lat zajmował liczne stanowiska zarządcze w Japonii oraz w Stanach Zjednoczonych. W ostatnim czasie piastował funkcję Dyrektora Zarządzającego Działu Outdoor Power Equipment.

O firmie Kubota Corporation

Kubota Corporation, założona w 1890 roku, jest wiodącym producentem ciągników rolniczych, maszyn groundcare, maszyn budowlanych i silników przemysłowych. Firma mająca siedzibę w japońskiej Osace oraz oddziały w ponad 110 krajach w Ameryce Północnej, Europie i Azji, osiągnęła w 2019 roku przychody w wysokości 17,6 mld USD. Działalność firmy Kubota opiera się na produkcji maszyn i urządzeń, ale oferuje ona także szeroki zakres innego rodzaju produktów, w tym systemów uzdatniania wody dla miast, rozwiązań w zakresie nawadniania, rurociągów, budownictwa mieszkalnego i podziemnych zaworów wielkogabarytowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności