Nowy portal internetowy MyKuhn

Tegoroczne targi AGRO-SHOW 2017 już za nami. Warto więc wspomnieć o nowościach, jakie zaprezentowały na nich czołowe firmy europejskie. Jedną z firm, które przygotowały sporo premier jest Kuhn.

Wśród nowości przygotowanych przez francuskiego producenta  jest m.in. kultywator do uprawy pasowej Striger, który obecnie można bardzo łatwo i co ważne szybko ustawić do pracy w różnych warunkach glebowych bez użycia narzędzi. Kolejna prezentowana maszyna to półzawieszany pług obrotowy VARI-CHALLENGER, który jest przeznaczony do największych ciągników. Zmiany zaszły także w rozsiewaczach. Nowy Axis obecnie potrafi w ciągu minuty wysiać aż 500 kg nawozu. Maszyna zyskała podwójne lakierowanie aby zapobiegać korozji oraz 6 letnią gwarancję na powłokę lakierniczą. W rozsiewaczu zmieniono także sterowanie zasuwami, aby mogły one być szybciej zamykane. Kolejna pokazana maszyna to kompaktowa brona talerzowa CD 3020 z nowym wałem Megapacker o średnicy 595 mm. Brona wirnikowa HR 3040 z nabudowanym siewnikiem pneumatycznym to kolejna propozycja przygotowana do radzenia sobie w trudnych warunkach polowych, posiadająca  specjalne zęby 30 cm i grubości 8 mm oraz nową chłodzoną olejem przekładnią HD i sensorem prędkości obrotowej elementów roboczych. Kolejna maszyna to flagowy opryskiwacz Kuhn Oceanis z nową konstrukcją. Nowy opryskiwacz posiada kierowany układ jezdny oraz aluminiowe ramiona dzielone na trzy części. Wszystkie podstawowe zawory zostały zgrupowane w jednym miejscu.

Wymienione maszyny to jednak nie wszystkie nowości, jakie firma przygotowała dla swoich klientów. Poza nowościami w dziedzinie techniki, producent przygotował również coś dla tych, którzy aktywnie pozyskują informacje w internecie.

Jest to nowa aplikacja o nazwie MyKuhn, która została stworzona dla wszystkich klientów, którzy chcą być na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami i nowościami marki Kuhn. Aby korzystać z portalu należy się zalogować poprzez wpisanie numeru seryjnego posiadanej maszyny marki Kuhn. Dzięki portalowi można z każdego urządzenia i o dowolnej porze dnia i nocy zamówić np. części zamienne. Klient może sprawdzić także cenę katalogową potrzebnych części oraz ich dostępność w magazynach wybranego dealera marki. Można także korzystać z katalogów części oraz instrukcji obsługi maszyn. Poprzez portal można również wysłać wszelkiego rodzaju zapytania. Można tu uzyskać informację o dostępnych promocjach oraz skorzystać z porad serwisowych i eksploatacyjnych.

Wojciech Ziaja