fbpx
Strona głównaPozostałeNowy opryskiwacz firmy Lemken

Nowy opryskiwacz firmy Lemken

Producent błękitnych” maszyn wzbogacił swoją ofertę w 3 grupy opryskiwaczy. Pierwsza z nich to opryskiwacze zawieszane, np. EUROlux 1000, opryskiwacze ciągnione do 3500 litrów pojemności zbiornika i również ciągnione do 5000l, o rozpiętości belek roboczych maksymalnie 30m.”

Nazwa nowego, flagowego, urządzenia w ofercie Lemkena jest zapewne znana uważnemu obserwatorowi rynku maszyn rolniczych. Tak. To Jacoby EUROtrain 3500 stał się częścią oferty handlowej Lemken. Teraz występował będzie pod nazwą Lemken EUROtrain 3500.
To ciekawie zbudowane urządzenie będzie dostępne w kilku wersjach, tak pod względem rozpiętości ramion, jak również rodzaju zawieszenia, armatury. Standardowo, opryskiwacz wyposażany będzie w ramiona o rozpiętości 24m, wykonane z rury aluminiowej. Rozwiązanie to zapewnia niewielką masę niezwykle sztywnych ramion, wewnątrz których mieści się armatura z końcówkami wielokrotnymi. Sterownie opryskiwaczem odbywa się za pośrednictwem komputera kontrolującego elektrozawory, którego panel sterujący znajduje się w kabinie ciągnika. Opryskiwacz jest przewidziany do dolnego i górnego zaczepu, w zależności od zapotrzebowania klienta.
Również w zależności od zapotrzebowania, zestaw jezdny może być wyposażony w pneumatycznie amortyzowane koła. Duże koła jezdne zapewniają spory prześwit między ramą a gruntem. Łatwy dostęp do wszystkich urządzeń opryskiwacza sprawia, że jest to wyróżniająca się konstrukcja


Alan

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.