Nowy Jaguar XJ

W Saatchi Gallery w Londynie zaprezentowany został flagowy model Jaguara nowy Jaguar XJ. Pokazano samochód nowoczesny, wręcz wyprzedający swoje czasy. Wyrafinowany, uderzający projekt o opływowej, nowoczesnej stylistyce jest, jak dotąd, najodważniejszą interpretacją wizji Jaguara XXI wieku.

Zaprezentowano samochód, który wprowadza nową jakość do segmentu samochodów luksusowych. Jaguar XJ to samochód zaskakująco zwinny, pomimo swych rozmiarów, ale też bezkompromisowy w kwestii komfortu. Każdy detal wnętrza tchnie silnym sportowym
charakterem. Oferuje technologie najnowszej generacji, obejmujące pionierskie systemy wyświetlające, informacyjne i multimedialne. Dopełnienie projektu stanowi oferta kolorów, fornirów i skór, jakich jeszcze nie było w Jaguarze.

To samochód o sportowej dynamice połączonej z miękkością i kulturą pracy samochodu luksusowego. Sercem konstrukcji jest lekka architektura, w zasadniczej części zbudowana z aluminium, ale wykorzystująca również stopy magnezowe i kompozyty, dzięki czemu nadwozie Jaguara jest znacznie sztywniejsze i lżejsze – najlżejsze w swojej klasie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności