fbpx

Nowy Farmtrac o mocy 95 KM na targach Agrotech. Ile kosztuje? [video]

Chociaż tegoroczny Agrotech ustępował pod względem zarówno liczby wystawców jak i ilości odwiedzających, to nie zabrakło na nim ciekawych propozycji. Jedną z nich był bez wątpienia ciągnik Farmtrac 6100 DTV, jeden z najciekawiej przedstawiających się cenowo ciągników na rynku w swojej kategorii.

Nowy ciągnik Farmtraca wyposażono w wyprodukowany przez Perkinsa 4-cylindrowy, turbodoładowany silnik o mocy 95 KM, spełniający najnowszą normę emisji spalin Stage V. Może on zostać wyposażony w jedną z trzech skrzyń biegów: dwie mechaniczne z 24 lub 12 przełożeniami lub 24×12 z elektrohydraulicznym rewersem i półbiegami.

Przekładnie, podobnie jak chociażby mosty ciągników, dostarczane są przez znanego włoskiego producenta Carraro.

Nowe ciągniki powinny pojawić się w ofercie producenta z Mrągowa na przełomie lutego i marca przyszłego roku. Cena, jak zwykle w przypadku ciągników marki Farmtrac, jest konkurencyjna na tle cen konstrukcji o podobnej mocy oferowanych przez zachodnich producentów. Ile kosztuje nowy Farmtrac 6100 DTV? O tym w materiale video.

McHale - baner - kwiecień 2024
Syngenta baner Treso
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

1 KOMENTARZ

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.