fbpx
Strona głównaPozostałeNowy dyrektor marketingu w Sumi-Agro Poland

Nowy dyrektor marketingu w Sumi-Agro Poland

Maciej Sroczyński został nowym dyrektorem marketingu w firmie Sumi-Agro Poland, dostawcy środków ochrony roślin, nawozów oraz materiału siewnego dla rolnictwa. N

Na stanowisku, które objął 4 kwietnia br. będzie odpowiedzialny za realizację kompleksowej strategii marketingowej Sumi-Agro w Polsce. Przejmując kierownictwo nad działem marketingu firmy, Maciej Sroczyński zastąpił Tomasza Sikorskiego.

Nowe stanowisko pracy to dla mnie duże i odpowiedzialne wyzwanie. Obejmuję je z dużym entuzjazmem i w poczuciu obowiązku. Swoją nominację traktuję jako duże wyróżnienie i dowód zaufania Zarządu firmy do mojej osoby.
Naszym Klientom – rolnikom, sadownikom i producentom warzyw – mogę zagwarantować jeszcze większe zaangażowanie w usprawnienie komunikacji między firmą Sumi-Agro Poland, a Państwem oraz dalszy rozwój doradztwa, zarówno tego bezpośredniego realizowanego przez naszych przedstawicieli w gospodarstwach i na szkoleniach, jak również poprzez coraz bardziej specjalistyczne i kompleksowe informatory i poradniki
– powiedział Maciej Sroczyński.

Maciej Sroczyński związany jest z firmą Sumi-Agro Poland od 01.09.2005. Do momentu wyboru na stanowisko dyrektora marketingu pełnił funkcję kierownika grupy produktów – nasiona i odpowiadał za marketing oraz sprzedaż nasion rzepaku i kukurydzy. Do firmy Sumi-Agro Poland przeszedł z działu Agro firmy BASF Polska. Wcześniej pracował w dziale środków ochrony roślin firmy Cyanamid Polska, a swoją pracę zawodową rozpoczął w Ministerstwie Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej. Ukończył Wydział Rolniczy warszawskiej SGGW ze specjalizacją – ochrona roślin.

Za dotychczasowe osiągnięcia dla rolnictwa został uhonorowany w bieżącym roku przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Medalem Zasłużony dla Rolnictwa RP. W 2004 roku za zasługi dla ochrony lasów Dyrektor Generalny Lasów Państwowych odznaczył Macieja Sroczyńskiego najwyższym odznaczeniem leśników – Kordelasem Leśnika Polskiego.”

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.