Nowy Diler marki Kubota – firma Anderwald pierwsza w województwie opolskim

Marka Kubota może poszczycić się nowym Dilerem. Firma Anderwald z miejscowości Kadłub k. Strzelec Opolskich postawiła na swoim placu nowe, pomarańczowe ciągniki. Jak informuje pan Jan Anderwald, właściciel firmy, każdy będzie mógł sam sprawdzić ich możliwości na indywidualnych pokazach. To pierwszy Diler marki Kubota w województwie opolskim.

W ostatnim czasie na mapie Dilerów Kubota pojawił się kolejny punkt – firma Anderwald. Na rynku działa od 2003 roku. Siedziba znajduje się w miejscowości Kadłub, w województwie opolskim. Od początku istnienia zajmuje się sprzedażą i wynajmem maszyn rolniczych. Właściciel, pan Jan Anderwald, sam jest aktywnym rolnikiem, dzięki czemu zarówno on, jak i jego zespół doskonale orientują się, jaki sprzęt sprawdza się w polu i jakie są jego możliwości. Ta wiedza pozwala zaproponować rolnikom rozwiązania najlepiej dopasowane do ich potrzeb.
Używamy maszyn w swoim gospodarstwie, więc dobrze wiemy, co oferujemy klientom – mówi pan Jan. Aby poszerzyć gamę oferowanych produktów o kolejne niezawodne maszyny, firma Anderwald zdecydowała się zostać nowym Dilerem japońskiej firmy Kubota – w tej chwili jedynym w województwie opolskim.
Chęć współpracy była obustronna – przyznaje pan Jan Anderwald. – Kubota szukała Dilera, z którym mogłaby podjąć współpracę, my szukaliśmy producenta ciągników. Chcieliśmy, by były to maszyny łączące rozsądną cenę z niezawodnością. Stąd pomysł właśnie na pomarańczowe traktory. 
Dobra i sprawna organizacja pozytywnie zaskoczyła pana Jana. – Zdarza się, że kompletowanie całej dokumentacji trwa miesiącami. W przypadku firmy Kubota wszystko trwało kilka dni. Jesteśmy już nawet po pierwszych szkoleniach w Niemczech. Na własne oczy zobaczyliśmy, jak prężną organizacją jest Kubota w Europie – mówi z zadowoleniem. 
Na placu już stoją nowe modele: M7040 z silnikiem o mocy 74 KM oraz M9960, który pod maską kryje 100 koni mechanicznych. Wszyscy, którzy sami zechcą się przekonać, jak pracują japońskie ciągniki, będą mogli zrobić to w każdej chwili, nie czekając na pokazy czy targi. Wystarczy zadzwonić do firmy Anderwald w Kadłubie i umówić się na indywidualną prezentację. Maszyny tylko czekają, aż ktoś wypróbuje ich słynną japońską niezawodność.
(AdAgri)
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności