fbpx
Strona głównaTechnikaAktualnościNowy Deutz-Fahr 6C na targach Agrotech 2022. Ile kosztuje?

Nowy Deutz-Fahr 6C na targach Agrotech 2022. Ile kosztuje? [video]

Dzisiaj na targach Agrotech w Kielcach swoją polską premierę ma nowa linia kompaktowych, dobrze wyposażonych ciągników Deutz-Fahr 6C. O nowych ciągnikach niemieckiego producenta rozmawialiśmy z Jarosławem Figurskim z SDF Polska.

Nowe ciągniki Deutz-Fahra to propozycja dla wymagających klientów. Na kieleckich targach zaprezentowano dwa modele: 6115C i 6135C, obydwa z przekładnią typu powershift, jednak opcjonalnie ciągniki mogą zostać wyposażone w przekładnie bezstopniowe TTV. Na uwagę zasługuje możliwość niemal dowolnej konfiguracji; pomimo kompaktowego charakteru mogą zostać wyposażone m.in. w amortyzowaną przednią oś i kabinę.

Ciągniki wyposażono w 4-cylindrowe jednostki napędowe Deutz AG o pojemności 3,6 l. Seria 6C obejmuje trzy ciągniki o mocach od 116 do 140 KM z funkcją boost.

Ciągniki są już dostępne w polskiej sieci dystrybucyjnej marki Deutz-Fahr.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.