Nowy Dealer CLAAS

Firma Agromasz z Domaradza została nowym przedstawicielem CLAAS Polska na Podkarpaciu.

Podczas XX Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach symbolicznym uściskiem dłoni przypieczętowane zostało rozpoczęcie współpracy pomiędzy firmami Agromasz Serwis Sp. z o.o. oraz CLAAS Polska Sp. z o.o.. 
Firma Agromasz powstała 15 marca 1993 roku, najpierw jako spółka cywilna. Założycielami i właścicielami firmy do dnia dzisiejszego są Adam Łobaza i Jan Wnęk. Celem założenia spółki była działalność gospodarcza w zakresie obrotu maszynami rolniczymi oraz częściami zamiennymi. Od 1995 roku firma poszerzyła swoją działalność o transport krajowy i międzynarodowy. W trakcie swojej działalności firma Agromasz, została przekształcona ze spółki cywilnej w spółkę jawną, a obecnie funkcjonuje jako spółka z o.o. Firma Agromasz posiada siedzibę w miejscowości Domaradz około 30 km na południe od Rzeszowa, skąd obsługiwać będzie teren województwa podkarpackiego. 
Właścicielom oraz wszystkim pracownikom nowego Partnera życzymy wielu sukcesów.
(Źródło: CLAAS)
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności