fbpx
Strona głównaTechnikaAktualnościNowy Belarus 82.3: Sankcje nie wpływają na dostępność modelu

Nowy Belarus 82.3: Sankcje nie wpływają na dostępność modelu

Firma MTZ Belarus Polska wprowadza do swojej oferty zmodernizowaną wersję cieszącego się w naszym kraju ogromną popularnością modelu MTZ 82.3.

Nowy model MTZ 82.3 to jak informują przedstawiciele firmy nie tylko przeprojektowany wygląd zewnętrzny, ale również większy komfort dla operatora dzięki fabrycznie montowanej klimatyzacji.

Ciągnik wyposażono w 4 cylindrowy silnik o mocy 84 KM i sprzęgnięto ze skrzynią własnej konstrukcji o 14 biegach w przód i 12 do tyłu. Skrzynia jest ponadto synchronizowana i wyposażona w mechaniczny rewers. Maksymalna prędkość w tej konfiguracji to 36 km/h.

Producent zapewnia, że wraz z nowym modelem zwiększono komfort operatora i poprawiono ergonomię a kabina jest bardziej szczelna i ma lepszą widoczność. Zmniejszono również drgania w kabinie dzięki zainstalowaniu nowych amortyzatorów gumowych.

Sama tablica przyrządów zyskała kolorowy wyświetlacz LCD, a boczna konsola sterująca została zoptymalizowana. Z kolei zmodernizowany system reflektorów drogowych z optyką punktową zapewnia większy strumień świetlny.

Nowe ciągniki, jak zapewniono nas w firmie MTZ Belarus Polska, są już dostępne i jeśli maszyna będzie znajdowała się na placu dealera, to będzie dostępna od ręki. Jeśli natomiast wyniknie konieczność zamówienia ciągnika, to czas oczekiwania nie powinien przekroczyć 3-4 miesięcy.

Nie ma również problemu z częściami zamiennymi, które, jak nas zapewniono, cały czas docierają do Polski i są dostępne bez żadnych ograniczeń.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.