Nowy akarycyd od Sumi Agro

Sumi Agro Poland wprowadziło na rynek nowy akarycyd Nissorun Strong do zwalczania przędziorków w uprawie jabłoni, gruszy, truskawki i warzyw uprawianych pod osłonami.

Sumi Agro Poland wprowadza na rynek nowy akarycyd Nissorun Strong 250 EC. Ten środek przędziorkobójczy posiada teraz pięciokrotnie więcej substancji czynnej w litrze. Można go teraz stosować nie tylko w uprawie jabłoni, ale także gruszy, truskawki i warzyw uprawianych pod osłonami (papryka, pomidor, ogórek).
 
Dzięki zastosowaniu nowej formulacji, jeden litr Nissorunu Strong 250 SC zawiera aż 250 g heksytiazoksu. Wysokie, ponad 23 procentowe stężenie substancji aktywnej pozwala zastosować niską dawkę preparatu na hektar. Środek skutecznie zwalcza przędziorki we wszystkich stadiach rozwojowych (z wyjątkiem osobników dorosłych) i jest w pełni bezpieczny dla ludzi i organizmów pożytecznych.
 
Nissorun Strong 250 SC występuje w formie koncentratu w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą. Środek ma działanie kontaktowe i żołądkowe, na roślinie działa powierzchniowo.
 
Środek można bezpiecznie stosować w mieszaninie z preparatami olejowymi. Sumi Agro proponuje nową technologię zabiegu z wykorzystaniem oleju. W tej technologii olej stosuje się w obniżonej dawce, dodając do zabiegu połowę zalecanej dawki preparatu Nissorun Strong. Skuteczność takiego zabiegu jest bardzo wysoka przy równoczesnym wyeliminowaniu problemów z fitotoksycznością.
 
Renata Struzik, źródło: Sumi Agro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności