Nowości od Mescomp już na Agro Show 2007

Mescomp – producent urządzeń elektornicznych dla rolnictwa w tym roku na targach Agro Show pod Poznaniem zaprezentuje m.in.najlepszy w testach PIMR i Rolniczego Przeglądu Technicznego komputer do opryskiwaczy rolniczych. Po zaprogramowaniu dawki urządzenie automatycznie dobiera ciśnienie tak, by niezależnie od prędkości i ilości włączonych sekcji zawsze dokładnie uzyskać zalecana dawkę oprysku. N

Mescomp jest producentem najlepszy w testach PIMR i Rolniczego Przeglądu Technicznego komputer do opryskiwaczy rolniczych. Po zaprogramowaniu dawki urządzenie automatycznie dobiera ciśnienie tak, by niezależnie od prędkości i ilości włączonych sekcji zawsze dokładnie uzyskać zalecana dawkę oprysku. Ponadto oferujemy najtańszy licznik hektarów – idealny do rozliczeń oraz uniwersalny komputer do kombajnów, rozsiewaczy nawozów, opryskiwaczy i siewników.
W ciągłej sprzedaży firma posiada także w bardzo dobrej cenie włoskie rozdzielacze stałociśnieniowe, filtry, głowice czteropozycyjne do rozpylaczy, rozpylacze ceramiczne firmy ALBUZ oraz inny osprzęt do opryskiwaczy.

Tegoroczne nowości to: opryskiwacze Caffini z charakterystyczną mocną aluminiową belką oraz mierniki wilgotności zbóż Firmy Farmcomp zarówno na ziarno pełne jak też zmielone.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska AGROSHOW w Bednarach pod Poznaniem w dniach 21-24 września 2007 r. Sektor F stoisko nr 334.

źródło: Mescomp
mescomp@plusnet.pl