fbpx

Nowości od Joskin

Joskin ma w swojej ofercie dwa nowe modele maszyn: przyczepy do bydła Betimax RDS-P oraz rozrzutnik z gamy Tornado3 Joskin, model  T5011/11V.


Joskin wprowadził na rynek nowy model przyczepy do bydła, która łączy zalety przyczep Betimax RDS (opuszczane podwozie, dyszel resorowany, itd.) i Betimax R (wysokogatunkowa zielona farba, podłoga z blachy karbowanej, atrakcyjna cena).

Przyczepa Betimax RDS-P jest pomalowana na zielono (zamiast ocynku) i ma szare felgi, a podłoga jest wykonana z karbowanej blachy (bez powłoki antypoślizgowej). Promując tę nową opcję, Joskin przyznaje dodatkowy rabat netto na 100 pierwszych sprzedanych maszyn. Z tym rabatem model RDS-P jest dostępny w cenie modelu R! Szczegóły promocji u dilerów marki Joskin.

Firma Joskin w swojej ofercie proponuje również nowe rozwiązanie dla rolników poszukujących rozrzutnika dobrej jakości o zwartej budowie – jest to najnowsza, mała maszyna z gamy Tornado3 Joskin, model  T5011/11V.

Rozrzutnik  jest krótszy – długość skrzyni została sprowadzona do 5,00 m, co znacznie ułatwia manewrowanie, a zwłaszcza sprawdza się na wąskich, polnych drogach.
Wysokość skrzyni ładunkowej wynosi 1,13 m, dzięki czemu środek ciężkości jest bardzo nisko położony. A biorąc pod uwagę, że skrzynia mieści niemal  11 m³ obornika, rozrzutnik ma doskonałe wymiary.

Został on tak samo starannie zaprojektowany i wykonany jak inne rozrzutniki Tornado3, ma również takie same zalety. Cechuje go, m.in. duża wytrzymałość na zużycie (skrzynia ładunkowa ze stali HLE 550), nisko położony środek ciężkości dzięki niewielkiej długości i zwartej budowie oraz bardzo duża zwrotność. Poza tym, warto zwrócić uwagę na jego niewielki ciężar własny, bardzo wysoką jakość rozdrabniania i rozrzutu i dobrze widoczna z kabiny skrzynia ładunkowa. Pionowy adapter z bardzo wytrzymałymi wałkami na połączeniach elastycznych, wykonanymi z szerokich profili (219 mm) oraz prędkość obrotowa wałków: 445 obr./min. to również jego cechy charakterystyczne.

Źródło: Joskin

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.