Nowości Case IH na Agritechnice

Targi Agritechnica w Hanowerze to święto wszystkich producentów i użytkowników maszyn rolniczych. Case IH również zaprezentuje swoje nowości i najlepsze rozwiązania…

Podczas tegorocznej edycji targów Agritechnica, Case IH przedstawi wiele innowacji: dzięki temu hala nr 5 centrum targowego w Hanowerze stanie się punktem spotkań dla wszystkich zainteresowanych technologią niemal bezstratnego omłotu w kombajnach Axial-Flow, najnowszymi i szczególnie przyjaznymi dla użytkowników narzędziami do rolnictwa precyzyjnego, innowacyjnymi technologiami przekładni bezstopniowych – a przede wszystkim nową serią ciągników Optum CVX.

Odwiedzający targi Agritechnica mają bardzo jasno sformułowane koncepcje dotyczące tego, co powinno oferować nowoczesne rolnictwo. W tym roku po raz kolejny z wielką przyjemnością przedstawimy w Hanowerze przekonujące innowacje marki Case IH, które oferują naszym klientom optymalne rozwiązania i doskonały stosunek wartości do ceny – mówi Stefan Bogner, general manager Case IH Germany.

Nowa seria ciągników, opracowana i skonstruowana w St. Valentin, to nasza zdecydowana odpowiedź na wymagania rynku europejskiego. Dzięki dużej mocy, 4 prędkościom tylnego i 2 prędkościom przedniego WOM ta maszyna z łatwością podejmie się rozlicznych prac. Nasi klienci otrzymają w ten sposób optymalne rozwiązanie niezależnie od wymagań eksploatacyjnych – tłumaczy Norbert Zehne, Case IH Product Manager ds. ciągników.

Oprócz gumowych gąsienic marki Case IH – czyli rozwiązania w kwestii przyczepności i ochrony gleby dla maszyn rolniczych dużej mocy – także firmowe systemy rolnictwa precyzyjnego (AFS) oferują mnóstwo punktów wyjścia do lepszego zabezpieczenia gleby.
Rolnictwo precyzyjne i dokładne prowadzenie maszyn w polu to rozwiązania coraz częściej stosowane w systemach sterowania ruchem maszyn rolniczych (Controlled Traffic Farming), które pozwalają wytyczać, utrzymywać i eksploatować te same trasy przejazdowe przez długie lata, ograniczając tym samym powierzchnię pola eksploatowaną przejazdami maszyn. Na targach Agritechnica przedstawimy podobne rozwiązania i wiele innych elementów naszych systemów rolnictwa precyzyjnego AFS – obiecuje Zehne.
Oprócz nowej serii ciągników, ciągłych udoskonaleń i nowych rozwiązań w technologii zbiorów, konstrukcji podwozia i wielu ulepszonych lub nowo opracowanych elementów systemów rolnictwa precyzyjnego, goście targów Agritechnica będą mogli zapoznać się z nowymi rozwiązaniami na przykład w dziedzinie przekładni bezstopniowych.

I na koniec: takie wydarzenie branżowe stanowi doskonałą okazję do utrzymywania szeroko zakrojonej wymiany doświadczeń zawodowych z naszymi dilerami. Tak jak w latach poprzednich chętnie spotkamy się z Państwem w naszej strefie dilera. Ponadto z radością powitamy nowe pokolenie rolników – jako sponsor imprezy Young Farmers Party organizowanej przez młodych członków Niemieckiego Towarzystwa Rolniczego (DLG) – podsumowuje Stefan Bogner.

Renata Struzik, źródło: Case IH

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności