fbpx
Strona głównaPozostałeNowość na Agro Show: Platforma rolnicza z polowym transporterem warzyw PR6 +...

Nowość na Agro Show: Platforma rolnicza z polowym transporterem warzyw PR6 + TW-7/Ł

Firma “ŁUCZAK” Maszyny Rolnicze, zaprezentuje całkowitą nowość na rynku Europy Wschodniej Platforma rolnicza z polowym transporterem warzyw PR6 + TW-7/Ł. Konsytrukcję będzie można podziwiać na stoisku firmy nr 236.

Przeznaczenie
Logistyka zbioru i transportu warzyw z pola w gospodarstwach rolnych wyspecjalizowanych w produkcji warzyw szczegolnie kapustnych ( kapusta, brokół , kalafior, sałata ). Szybki zbiór warzyw z wysokim stopniem zachowania jakości ( nie uszkodzone ), mniejsze koszty zbioru (mniej pracowników, mniej ciągników z przyczepami rolniczymi) ,plony zasłoniete plandeką przed słóńcem (nie przegrzane w upalnych dni i podczas postoju ), szczątkowe ryzyko wypadkowości podczas zbioru i transportu do gospodarstwa ( po drogach publicznych koszt 50zł ubezpieczenia komunikacyjnego od platformy na 1rok).

Platforma rolnicza PR6
Długość 6,3m,szerokośc 2,25m wysokość z plandeką 3,5m wysokość podłogi 1m, pjemność 12 skrzyniopalet euro, nośność 6t, trzyośiowa dwie osie z tyłu oś z przodu skrętna na obrotnicy 6,5t z hamulcem pneumatycznym, światła drogowe i oswietlenie wewnetne podczas pracy w nocy. Charakterystyką platformy jest to że nie posiada resorów ( na sztywnej mocnej ramie).

Polowy transporter warzyw TW7, TW7/Ł
Konstrukcja wykonana z aluminium ,blachy nierdzewnej ( lekka -120 -140kg), taśmy transportowej napędzanej hydrauliką z płynną regulacją przesuwu taśmy, długość transportera 6-7m ( transporter uproszczony jak na zdjęciu z platformą ) lub transporter łamany ( 120cm przedłużenia taśmy ruchomej jak na zdjeciu z przyczepą rolniczą )Transportery mają uniwersalny system łączy do połaczenia z platformą i przyczepą rolniczą. Sposoby łączenia pokazane na zdięciach.
Polowy transporter warzyw TW-7/Ł można szybko zdiąć z platformy rolniczej i połączyć z przyczepą rolniczą ( Ł oznacza łamany z 1,2m przedłużenia taśmy).

opr. MS/Wrp.pl
więcej czytaj www.agroshow.pl/dladzie_as08.htm
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.