fbpx
Strona głównaPozostałeNOWOŚĆ: Blachodachówka Spektrum Rustika

NOWOŚĆ: Blachodachówka Spektrum Rustika

Blachodachówka Spektrum Rustika, sprawia że wiele domów uzyskuje oryginalne, stylowe oblicze. Specjalna technologia nakładania powłok poliestrowych daje efekt rustykalnego, zabytkowego dachu, a klasyczny profil dachówki gwarantuje jego niepowtarzalny wygląd. Szybki i łatwy montaż oraz oszczędności wynikające z lekkiej konstrukcji więźby dachowej to znane wszystkim zalety pokryć z blachodachówki. N

Dekarze wiedzą, że blachodachówka Spektrum, której producentem jest Balex Metal, oznacza także bardzo starannie wykonany profil i rowek odprowadzający wodę, co znacząco ułatwia dokładne i szczelne ułożenie dachu. Dbałość o jakość produktów w firmie Balex Metal przejawia się na wiele sposobów, między innymi solidnym opakowaniem zabezpieczającym produkt podczas transportu. Warto podkreślić stosowanie stali o wysokiej jakości i odpowiedniej grubości powłok cynkowych i poliestrowych. Dodatkowym atutem jest zastosowanie przez Balex Metal powłoki poliestrowej HDP o podwyższonej wytrzymałości, która pozwoli domownikom spać jeszcze spokojniej.

<img src=http://www.wrpnowe.home.pl/fotomoje/BALEX_RUSTIKA8004_1.jpg align=right width=200
Informacje o firmie:
Balex Metal Sp. z o.o. jest jednym z największych w Polsce producentów materiałów budowlanych ze stali. Firma oferuje takie produkty jak blachodachówki, blachy trapezowe, płyty warstwowe czy hale ZET. Posiada pięć zakładów produkcyjnych. Park maszynowy składa się z nowoczesnych linii, które zapewniają idealne parametry produktu, potwierdzone aprobatami i certyfikatami Instytutu Techniki Budowlanej. Do produkcji firma stosuje najlepsze surowce, w które zaopatruje się w największych zachodnioeuropejskich koncernach.

opr. MS
Wrp.pl
źródło: Balex Metal
Dodatkowych informacji udziela:
Łukasz Dziedzic
dział marketingu Balex Metal

l.dziedzic@balex.pl

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.