NOWOŚĆ: Blachodachówka Spektrum Rustika

Blachodachówka Spektrum Rustika, sprawia że wiele domów uzyskuje oryginalne, stylowe oblicze. Specjalna technologia nakładania powłok poliestrowych daje efekt rustykalnego, zabytkowego dachu, a klasyczny profil dachówki gwarantuje jego niepowtarzalny wygląd. Szybki i łatwy montaż oraz oszczędności wynikające z lekkiej konstrukcji więźby dachowej to znane wszystkim zalety pokryć z blachodachówki. N

Dekarze wiedzą, że blachodachówka Spektrum, której producentem jest Balex Metal, oznacza także bardzo starannie wykonany profil i rowek odprowadzający wodę, co znacząco ułatwia dokładne i szczelne ułożenie dachu. Dbałość o jakość produktów w firmie Balex Metal przejawia się na wiele sposobów, między innymi solidnym opakowaniem zabezpieczającym produkt podczas transportu. Warto podkreślić stosowanie stali o wysokiej jakości i odpowiedniej grubości powłok cynkowych i poliestrowych. Dodatkowym atutem jest zastosowanie przez Balex Metal powłoki poliestrowej HDP o podwyższonej wytrzymałości, która pozwoli domownikom spać jeszcze spokojniej.

<img src=http://www.wrpnowe.home.pl/fotomoje/BALEX_RUSTIKA8004_1.jpg align=right width=200
Informacje o firmie:
Balex Metal Sp. z o.o. jest jednym z największych w Polsce producentów materiałów budowlanych ze stali. Firma oferuje takie produkty jak blachodachówki, blachy trapezowe, płyty warstwowe czy hale ZET. Posiada pięć zakładów produkcyjnych. Park maszynowy składa się z nowoczesnych linii, które zapewniają idealne parametry produktu, potwierdzone aprobatami i certyfikatami Instytutu Techniki Budowlanej. Do produkcji firma stosuje najlepsze surowce, w które zaopatruje się w największych zachodnioeuropejskich koncernach.

opr. MS
Wrp.pl
źródło: Balex Metal
Dodatkowych informacji udziela:
Łukasz Dziedzic
dział marketingu Balex Metal

l.dziedzic@balex.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności