fbpx
Strona głównaPozostałeNowi prezesi ARiMR, ANR i KRUS

Nowi prezesi ARiMR, ANR i KRUS

Na wniosek ministra rolnictwa i rozwoju wsi Marka Sawickiego prezes Rady Ministrów Donald Tusk odwołał wczoraj: Leszka Droździela ze stanowiska prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Jacka Dubińskiego ze stanowiska prezesa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, .Grzegorza Piętę ze stanowiska prezesa Agencji Nieruchomości Rolnych. W tym samym dniu powołano ich następców.

Premier Donald Tusk, na wniosek ministra rolnictwa i rozwoju wsi Marka Sawickiego oraz ministra finansów Jana Vincenta Rostowskiego powołał: Dariusza Wojtasika na stanowisko prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Na wniosek ministra rolnictwa premier powołał również: Romana Kwaśnickiego na stanowisko prezesa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz Wojciecha Kuźmińskiego na stanowisko prezesa Agencji Nieruchomości Rolnych.

MS
Wrp.pl

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.