Nowe, profesjonalne maszyny na międzynarodowych targach…

Wczoraj, tj. 24 listopad, rozpoczęły się Międzynarodowe Targi Techniki Komunalnej KOMTECHNIKA, które potrwają do 27 listopada. Równolegle odbywają się Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLEKO. Wydarzenie to jest doskonałą okazją do poszerzenia swojej wiedzy na temat nowych maszyn i technologii stosowanych w zakładach gospodarki komunalnej, w przedsiębiorstwach świadczących usługi utrzymania czystości, zakładach utrzymania zieleni oraz w miejskich zarządach dróg. Tradycyjnie na targach obecna jest firma Husqvarna, na której stoisku zobaczyć będzie można najnowsze, profesjonalne maszyny do pielęgnacji terenów zieleni.

Parki, zieleńce, ogrody miejskie są miejscem spacerów, wypoczynku oraz wizytówką” miasta i jego mieszkańców. Ważna jest więc odpowiednia pielęgnacja tych terenów, przy użyciu właściwych maszyn. Warto wybrać maszyny z profesjonalnej gamy produktów firmy Husqvarna. Od wielu lat są one ulepszane w ścisłej współpracy z użytkownikami profesjonalnymi i spełniają wysokie wymagania, dotyczące niezawodności, wydajności, łatwości użytkowania oraz bezpieczeństwa pracy. Dlatego firma Husqvarna już tradycyjnie na swoim stoisku zaprezentuje nowe produkty i nowoczesne rozwiązania technologiczne. Są to nowa kosiarka MZ25, z dwucylindrowym silnikiem o mocy 25 KM, charakteryzująca się wydajnością i komfortem pracy. Maszyna posiada dużą, sprawną stalową ramę, płynnie działający hydrauliczny układ napędowy oraz szerokie opony.
Kolejną nowością prezentowaną na targach jest profesjonalna kosiarka z mocowanym z przodu urządzeniem tnącym PT26D. Charakteryzuje się ona najlepszą na rynku zwrotnością oraz najmniejszym promieniem skrętu, a także wyprzedza inne maszyny pod względem ergonomii. Solidne, starannie uformowane urządzenie tnące Combi zostało wycięte z jednego kawałka blachy stalowej o grubości 4,5 mm. Jest to maszyna niezwykle łatwa w obsłudze, zapewniająca najlepsze rezultaty koszenia, dostęp do miejsc trudno dostępnych oraz wydajność w swojej klasie.
Więcej o nowościach, można się dowiedzieć odwiedzając stoisko firmy Husqvarna nr 31!”