fbpx
Strona głównaTechnikaNowe opony Vredestein VF Flotation

Nowe opony Vredestein VF Flotation

Firma Apollo Tyres wprowadza nową oponę Vredestein VF Flotation zaprojektowaną z myślą o lepszej ochronie gleby pod wozami asenizacyjnymi i przyczepami rolniczymi. Nowy model Vredestein Flotation Optimall to wysokiej klasy opona, która podnosi poprzeczkę w zakresie ochrony gleby i użytków zielonych oraz właściwości samoczyszczących.

Model Flotation Optimall wykorzystuje konstrukcję z opasaniem stalowym i zwiększoną elastycznością (VF), która jest oparta na sprawdzonej technologii F+ firmy Vredestein. Elastyczny i mocny szkielet zapewnia  równomierny rozkład obciążenia na powierzchni styku przy niskim ciśnieniu w oponie, umożliwiając uzyskanie doskonałej ochrony gleby. Podobnie jak wszystkie opony Vredestein wyposażone w technologię F+ model Flotation Optimall może współpracować z systemami centralnego pompowania opon (CTIS).

Strefa bieżnika charakteryzuje się gładkimi klockami bieżnika oraz zaokrąglonymi krawędziami, umożliwiając ochronę struktury użytków zielonych, zwłaszcza podczas zawracania na uwrociach. Kierunkowy wzór bieżnika wyróżniają wyjątkowe, nierównoległe, zakrzywione klocki skierowane na zewnątrz. Ten charakterystyczny kształt, sprawdzony w renomowanych oponach Traxion firmy Vredestein, gwarantuje doskonałe właściwości samoczyszczące na wszystkich rodzajach gleby, dbając o czystość i bezpieczeństwo dróg.

Nowa opona Flotation Optimall będzie dostępna od wiosny 2023 r. w co najmniej 7 rozmiarach:

  • VF 710/45 R 22.5 IMP TL 170D
  • VF 600/55 R 26.5 IMP TL 170D
  • VF 710/50 R 26.5 IMP TL 176D
  • VF 750/45 R 26.5 IMP TL 176D
  • VF 800/45 R 26.5 IMP TL 179D
  • VF 710/50 R 30.5 IMP TL 178D
  • VF 750/60 R 30.5 IMP TL 187D

 

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.