Nowe opakowanie ŁACIATEGO

Znane i popularne na polskim rynku mleko ŁACIATE dostępne jest w nowym kartonie. Jest on smuklejszy od dotychczasowego, bardziej poręczny i wygodny dla użytkownika. Dodatkowo zaopatrzony jest w bezpieczne dwustopniowe zamknięcie. Mleko ŁACIATE w nowych kartonach dostępne jest w opakowanych o pojemności 1 litra i zwartości tłuszczu 0%, 0,5%, 2% oraz 3,2%. Znajduje się w sprzedaży na terenie całego kraju.

Zmiana opakowania jest wyjściem na przeciw oczekiwaniom Konsumentów – sprzyja ich większemu komfortowi oraz potrzebom.

Wkrótce ruszy akcja promocyjna mleka ŁACIATE w nowych kartonach – obejmie TV, outdoor i internet. Działania promocyjne będą ciekawe i niestandardowe.

Producentem i właścicielem marki ŁACIATE jest Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL. ŁACIATE to najbardziej popularna marka mleka w kraju. Na rynek wprowadzona została w 1996 roku. Jest posiadaczem m.in. tytułu Superbrand Polska, Wyborowa Marka 89/09, znajduje się również w gronie najcenniejszych polskich marek w rankingu Rzeczpospolitej”. Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL to niekwestionowany lider mleczarstwa w Polsce. Skupuje i przerabia około 14% pozyskiwanego w kraju surowca. Poza marką ŁACIATE spółdzielnia MLEKPOL znana jest z wyrobów pod markami Milko i Mazurski Smak. Spółdzielnię tworzy 12 zakładów w: Grajewie, Kolnie, Mrągowie, Sejnach, Zambrowie, Augustowie, Bydgoszczy, Sokółce, Dąbrowie Białostockiej, Radomiu, Zwoleniu i Gorzowie Wielkopolskim.