Nowe myjki ciśnieniowe od John Deere

John Deere rozszerzył swoją ofertę o nową serię myjek wysokociśnieniowych na zimną lub gorącą wodę. Mogą one być stosowane również w miejscach bez dostępu do prądu.

Higiena i czystość zarówno budynków gospodarczych, jak i maszyn to podstawa. W końcu jest ona gwarantem zdrowia i jakości zarówno naszych upraw, jak i hodowanych zwierząt.

Czyste maszyny i budynki nie tylko poprawiają wygląd gospodarstwa, ale też pomagają zminimalizować koszty ich konserwacji i naprawy. W związku z tym warto zaopatrzyć się w odpowiednie sprzęty i środki, dzięki którym czystość tę będzie nam łatwiej utrzymać.

John Deere oferuje nową serię myjek wysokociśnieniowych na zimną lub gorącą wodę, z opcją napędu elektrycznego lub spalinowego do stosowania w miejscach bez dostępu do źródła zasilania elektrycznego.

Dostępne są trzy myjki na zimną wodę o mocy 7,0; 9,2 i 9,5 kW, różniące się wymiarami, masą, ciśnieniem roboczym (30 do 230 bar) i wydajnością przepływu wody (460 do 1600 l/h). Wyposażony w silnik benzynowy model 9,7 kW może być używany w miejscach bez dostępu do źródeł zasilania elektrycznego i wymaga tylko podłączenia do wody. Ciśnienie i natężenie przepływu wody można bez ograniczeń regulować na lancy, a pneumatyczne opony ułatwiają prowadzenie po nierównym terenie.

John Deere w swojej ofercie ma również szeroką gamę akcesoriów oraz środków czyszczących.

Renata Struzik, źródło: John Deere Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności