fbpx
Strona głównaFirmy i produktyNowe marki maszyn rolniczych już w Polsce

Nowe marki maszyn rolniczych już w Polsce

Nowe marki maszyn rolniczych wchodzą na polski rynek: wozy paszowe Zitech oraz opryskiwacze samojezdne Mazzotti. A to dzięki nowej firmie w branży: spółce Master Agro z Olsztyna.

Olsztyńska spółka rozpoczęła swoją działalność w lutym br. Jej podstawową działalnością jest dystrybucja zachodnich maszyn rolniczych, których do tej pory na naszym rynku nie było. Firma będzie miała wyłączność na te marki w Polsce.

Pierwsza z nowych marek wkraczających na nasz rynek, Zitech, to pełna gama najwyższej jakości wozów paszowych. Oferta Zitech obejmuje wozy paszowe pionowe, poziome, napędzane z wałka WOM ciągnika, wozy paszowe samojezdne oraz nowość na rynku – samojezdne wozy paszowe o napędzie elektrycznym. Przekrój gamy paszowozów Zitech był prezentowany na wystawie Agrotech w Kielcach.  Co istotne, wozy paszowe Zitech są projektowane i produkowane w oparciu o indywidualne potrzeby klienta (wóz paszowy jest dopasowany do specyfiki gospodarstwa, może być wykonany w niestandardowych wymiarach i parametrach).

Drugą grupą maszyn w ofercie Master Agro są wysokiej klasy opryskiwacze samojezdne Mazzotti. Jest to marka z wielopokoleniowymi tradycjami w konstruowaniu i produkcji tych maszyn. Z technicznych rozwiązań oraz gotowych podzespołów Mazzotti korzystają inne znane marki w branży.

Dla obu rodzajów maszyn spółka Master Agro powołała odrębne sieci dystrybucji, które tworzą czołowe firmy dealerskie z terenu całej Polski.

Źródło: Master Agro

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.