fbpx
Strona głównaPozostałeNowe kredyty dla rolników

Nowe kredyty dla rolników

Uproszczony kredyt inwestycyjny dla rolników.Bank BGŻ wprowadził do oferty nowy kredyt inwestycyjny udzielny na zasadach uproszczonych, przeznaczony dla osób fizycznych prowadzących działalność wytwórczą w rolnictwie – poinformowała nas Aleksandra Myczkowska, rzecznik prasowy Banku.

– Rolnicy, szczególnie ci, którzy prowadzą nowoczesne gospodarstwa są coraz bardziej wymagającymi klientami. Ich potrzeby rosną wraz z rozwojem biznesu, mają też coraz mniej czasu na załatwianie formalności. Dlatego zredukowaliśmy je do minimum i przyznanie kredytu będzie możliwe w Banku BGŻ w ciągu 3 dni – powiedział Bartosz Urbaniak Dyrektor Zarządzający ds. Agrobiznesu w Banku BGŻ.

Kredyt może być przeznaczony na zakup nowych lub używanych przedmiotów lub urządzeń ruchomych wykorzystywanych do prowadzenia działalności rolniczej. Udział środków własnych to minimum 15 proc. wartości nakładów. Maksymalny okres kredytowania wynosi 5 lat, a maksymalna kwota kredytu to 150.000 zł (minimalna – 20.000 zł). Oprocentowanie kredytu wynosi od 9,77 proc. w skali roku.

Kredyt gotówkowy dla rolników
W ofercie Banku BGŻ znajduje się także kredyt gotówkowy dla rolników. To prosty i szybki produkt pozwalający na uzyskanie do 50 tys. zł w ciągu 24 godzin. Maksymalna kwota kredytu nie może przekroczyć 75 proc. średniomiesięcznych wpływów na rachunek klienta z 12 miesięcy. – Taki kredyt mogą otrzymać nie tylko nasi klienci, ale także ci, którzy posiadają konta w innych instytucjach, gdyż uwzględniamy historię rachunku z innego banku – powiedział Bartosz Urbaniak. Jedynym zabezpieczeniem kredytu są obroty na rachunku. Jego oprocentowanie wynosi tylko 11,82 proc. w skali roku.

MS/Wrp.pl

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.