Nowe kosiarki, zgrabiarki i przetrząsacze od Massey Ferguson

Już wkrótce w Europie powinna pojawić się oferta marki na zupełnie nowy sprzęt. Będzie to pełna linia kosiarek, zgrabiarek i przetrząsaczy.

Massey Ferguson zapowiada wprowadzenie nowego sprzętu do zbierania siana i zboża. Zaprojektowana i zbudowana w zakładzie Feucht AGCO w Niemczech kompleksowa linia obejmuje szeroki wachlarz wysokiej jakości energooszczędnych kosiarek, zgrabiarek i przetrząsaczy.

Firma zamierza wprowadzić pełną linię w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie.

– Massey Ferguson jest znanym producentem pełnej linii ciągników, maszyn magazynowych i sprzętu do zbioru, w tym wysokiej jakości kombajnów i pras. Więc jest to świetne posuniecie w kierunku poszerzenia portfela marki w kosiarki, zgrabiarki i przetrząsacze – wyjaśnia Campbell Scott, dyrektor marketingu EAME.

– Pełna gama nowych urządzeń do siana i pasz będzie stopniowo wprowadzana na rynkach europejskich w odniesieniu do poszczególnych krajów – zapewnia Adam Sherriff, marketing manager Massey Ferguson. – Rozpoczęliśmy już proces ich wprowadzania do Wielkiej Brytanii i Irlandii – dodaje. Wkrótce nowe portfolio marki powinno pojawić się również w innych krajach Europy.

Renata Struzik, źródło: Massey Ferguson