fbpx
Strona głównaTechnikaAktualnościNowe kompaktowe ciągniki od Massey'a Fergusona

Nowe kompaktowe ciągniki od Massey’a Fergusona

Massey Ferguson ogłosił wprowadzenie nowych ciągników MF 1755 E o mocy 54 KM i MF 1740 E o mocy 40 KM. Oba modele są napędzane najnowszymi silnikami spełniającymi wymagania normy Stage V i wyposażone są w mechaniczne skrzynie biegów.

– Te solidne, proste, uniwersalne maszyny zaprojektowano specjalnie z myślą o wykonywaniu efektywnych kosztowo czynności w mniejszych gospodarstwach, jak również w rozległych ogrodach, sadach winnicach i innych miejscach o trudnym dostępie – mówi Jérôme Aubrion, Director Marketing Massey Ferguson, Europe & Middle East.

Model MF 1755 E o mocy 54 KM wyposażono w platformę płaskopodłogową, natomiast w modelu MF 1740 E o mocy 40 KM zastosowano półplatformę. Oba modele mają w standardzie napęd na cztery koła oraz silniki i przekładnie o, jak deklaruje producent, doskonałych parametrach użytkowych.

Massey Ferguson 1700 E, fot. Massey Ferguson
Massey Ferguson 1700 E, fot. Massey Ferguson

– Idealnie przystosowane dla osób o ograniczonym budżecie, ciągniki te zapewniają odpowiednie specyfikacje w przystępnej cenie i przy niskich kosztach posiadania – dodaje Aubrion.

mf 1700

Klienci do wyboru mają dwa nowe, przystępne cenowo, kompaktowe ciągniki z napędem na cztery koła. Ciągniki serii MF 1700 E są doskonale dostosowane do ciężkiej pracy w mniejszych gospodarstwach, ogrodach, sadach, winnicach i ośrodkach jeździeckich.

• Nowy model MF 1740 E o mocy 40 KM z półplatformą i mechaniczną skrzynią biegów 8×8. • Nowy model MF 1755 E o mocy 54 KM z platformą płaskopodłogową i mechaniczną skrzynią biegów 12×12.                                                                                                 • Sprawdzone, najnowocześniejsze silniki trzy- lub czterocylindrowe spełniają bieżące wymagania normy emisji Stage V i są wyposażone w prosty układ „All in One”.                  • Niezawodne przekładnie mechaniczne.                                                                          • Przeznaczone do pewnej i niezawodnej pracy przy niskich kosztach posiadania.

Niezawodne, uniwersalne maszyny robocze w przystępnej cenie

Wprowadzając na rynek ciągniki MF 1700 E, Massey Ferguson rozszerza swój asortyment w tym ważnym i popularnym sektorze. Dostarcza obecnie tanie, łatwe w użytkowaniu, podstawowe maszyny, które uzupełniają dotychczasowe serie MF 1500 i MF 1700 M.

Dwa nowe modele serii MF 1700 E zaprojektowano specjalnie z myślą o łatwości użytkowania oraz pewnej i niezawodnej obsłudze w wielu zastosowaniach.

MF 1755 — Twój silny partner

Model MF 1755 E o mocy 54 KM i rozstawie osi 1980 mm wyróżnia się, jak deklaruje producent, mocą, wytrzymałością i stabilnością, które są odpowiednie do pracy w małych gospodarstwach, ogrodach i innych podobnych lokalizacjach.

Massey Ferguson 1700 E, fot. Massey Ferguson
Massey Ferguson 1700 E, fot. Massey Ferguson

Napędza go czterocylindrowy silnik o pojemności 2,4 litra — ten sam, który zastosowano w największych modelach serii MF 1700 M. Spełnia on rygorystyczne wymagania normy emisji Stage V dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii selektywnej redukcji katalitycznej (SCR) „All in One”, która z założenia ma służyć użytkownikowi przez cały okres eksploatacji ciągnika.

Z jednoczęściową maską bieżące utrzymanie silnika w dobrym stanie jest niezwykle proste. Otwiera się ona z pomocą sprężyn gazowych, dając pełny dostęp na potrzeby codziennej obsługi i serwisowania.

Źródło: MF

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.